איך לממשק חנות מג’נטו דו כיוונית לאיביי ואמאזון

איך לממשק חנות מג'נטו דו כיוונית לאיביי ואמאזון

שילוב חנות מג’נטו עם eBay יכולה להיות אחת ההחלטות העסקיות הטובות ביותר שתבצעו השנה. eBay ממשיכה לשלוט במרחב קניות\מכירות פומביות באינטרנט, ויחד עם שילוב של מג’נטו אתם יכולים לנהל את שניהם מהנוחות של backend אחד.
התוסף M2E Pro הוא Connector רב ערוצי המספק ביצועים מעולים ואמין לאיביי (כמו גם בשווקי אמזון ו- Rakuten).

שילוב מג’נטו עם eBay באמצעות M2E Pro מציע לסוחר יתרונות רבים וברורים. לדוגמא, בעלי החנויות יכולים לחסוך טונות של זמן בניהול נתוני מוצרים בערוצים וחנויות מכירה שונות. במקום להזין את אותם פרטי המוצר שוב ושוב על פני חנויות רבות (כולל חשבונות מרובים eBay), סוחרים צריכים רק להזין אותו פעם אחת ב backend של מג’נטו. פרטי המוצר מסונכרנים באופן אוטומטי בכל ערוצי המכירה השונים שלכם.

בנוסף, אינטגרצית מג’נטו ו- eBay עם M2E Pro מאפשרת לראות את כל ההזמנות מכל הפלטפורמות ב backend של מג’נטו. אוטומציה זו, מאפשרת לסוחרים לעקוב אחר כל הזמנות – לא משנה היכן הם בוצעו ומבטלת את הטרחה לעקוב אחר הזמנות על פני ערוצים וחנויות רבות.
ניהול רמות מלאי שלכם מעולם לא היה קל יותר בזכות M2E Pro. אותו מוצר יכול להיות רשום בכל ערוצי המכירה יחד, כך שברגע שפריט נמכר, זה מתעדכן באופן מיידי בכל ערוצי המכירה. לא עוד בעיות עם מכירות יתר או מלאי נמוך! ברגע שמלאי חדש מגיע, כל ערוץ מתעדכן באופן אוטומטי כדי לשקף את רמות המלאי החדשות.

על ידי שימוש ב M2E Pro, סוחרים יכולים גם להגדיר אסטרטגיות תמחור גמישות תלויות שוק, כמו גם להתאים את המודול כדי להתאים לצרכים העסקיים הספציפיים שלהם, וכך לבטל פעולות שיגרתיות על מנת לאפשר לסוחרים להתמקד בהיבטים אחרים של העסק שלהם.
אם אתם שוקלים לשלב את חנות המג’נטו שלכם עם eBay, אבל אינכם בטוחים היכן להתחיל, צרו איתנו קשר בטלפון (054-6644542) או במייל ונשמח לספר לכם עוד על אינטגרצית מג’נטו-eBay ו M2E Pro.